Her tür tıkanıklık açma bizim işimiz !

7/24 Kesintisiz Hizmet

Polatlı Su Tesisat Hizmeti

Pimaş Tıkanıklığı Açma | Polatlı

Pimaş Tıkanıklığı Açma
 
Bilindiği üzere pimaş borulardan oluşan gider hatları mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılmaktadır. Bu saymış olduğumuz alanlarda hatalı kullanımlar sonucu gider hattı tıkanabilmektedir. Mutfaklardaki yağ ve yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının, saç tellerinin, katı sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması pimaş gider borusu tıkanmasına neden olmaktadır. Şayet bu konuda yeterince dikkatli ve özenli davranıldığı taktirde uzun süre tıkanmaların önüne geçilebilmektedir.
 
Unutulmamalıdır ki, ne kadar dikkatli olunursa olunsun özellikle evlerdeki pimaş borulardan yapılmış pis su gider hatları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabilmektedir.
 
En önemli sebep ise gider hattına döşenen pimaş boruların hatalı döşenmesidir. Bu konuda profesyonel ve işinin uzmanı firmalarla çalışmakta fayda vardır. Hatalı döşenmiş pimaş boruların zaman içinde tıkanması kaçınılmazdır. Basit pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabilmekteyse de daha ciddi, yoğun tıkanmalarda pimaş açma cihazları (tıkanıklık açma robotları) kullanılması bir zarurettir.
 
Polatlı Tesisat olarak firmamız pimaş tıkanıklığı kaynaklı pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır.