Her tür tıkanıklık açma bizim işimiz !

7/24 Kesintisiz Hizmet

Lavabo Tıkanıklığı Açma | Polatlı

Lavabo Tıkanıklığı Açma
 
Polatlı Genelinde ve Tüm Mahallelerinde Gider Açma Fiyatları Ne Kadar!
Lavabo gider açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Tıkanık Lavaboları Nasıl Açıyoruz!
Öncelikle tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması 
Robot cihazlar yardımıyla 
oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız. Lavabo açma işlerinizde gerçekten profesyonel hizmet almak istiyorsanız doğru adreste oldugunuzu öneriyoruz.       
 
Lavabolar Neden Tıkanır!
Yağlı yemek atıkları
Çay çöplerinin dökülmesi
Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğim ve çapta olması
Saç,kıl, iplik gibi çeşitli yabancı atıklar
Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi.
 
Polatlı Tesisat olarak firmamız tıkanıklık kaynaklı lavabo pis su gider hattı sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır. Tıkanmış lavabo hattı sorununu bize ilettiğinizde işinin uzmanı ekibimiz gerekli donanımlarıyla istediğiniz saatte adresinize gelip tıkanmış olan yerin tespitini yapmaktadır. Görüntüleme sistemine sahip özel lavabo tıkanıklık açma robotları vasıtasıyla lavabo tıkanıklığı ya da sızıntının olduğu nokta görüntülenebilmektedir. Lavabo tıkanıklığı açma robotları ile hiçbir yeri kırıp dökmeye gerek kalmadan, Tıkalı lavabo gideri borusunun içinde lavabo tıkanıklık açılmaktadır. Ve bu işlem yapılırken de lavabo gider borularınıza hiçbir şekilde hiçbir zarar verilmemektedir.
 
Firmamız, yaptığı işin kalitesine son derece güvendiği için yapılan her işe %100 garanti vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi lavabo tıkanıklık açma (gider açma) hizmetimiz de en uygun fiyatlara uygulanmaktadır.
 
Sizlerde işinizi 4/4 lük yaptırmak istiyorsanız garantili iş istiyorsanız bize ulaşmak size bir telefon kadar yakınınızda. bizlerle İrtibata geçin ve rahat bir nefes alın.Tercih sizin artık Saygılarımızla Polatlı Tesisat.